عقب زدن حملات تهاجمی مخالفان مسلح دولت در سرپل 

عقب زدن حملات تهاجمی مخالفان مسلح دولت در سرپل 

مقام‌های امنیتی از عقب زدن یک حمله‌ی تهاجمی مخالفان مسلح دولت بالای پوسته‌های امنیتی روستای بلغلی مرکز این ولایت خبر می‌دهند.

پاسوال عبدالقیوم باقی‌زوی فرمانده پولیس ولایت سرپل به بیان شمال گفت، مخالفان مسلح دولت عصر روز گذشته در ابتدا در مسیر راه روستای بلغلی کمین افراز نموده و بعداً بالای پوسته‌های امنیتی روستای بلغلی حملات تهاجمی را نیز آغاز کردند، اما از اثر مقاومت نیروهای امنیتی و دفاعی مستقر در این روستا و با رسیدن نیروهای کمکی به ساحه حملات آنان عقب زده شده و تلفات سنگینی نیز برای شان وارد گردیده است.

آقای باقی‌زوی از افراز پوسته‌های جدید امنیتی در مناطق آسیب پذیر شاهراه نمبر«۲» و منطقه‌ی «برقوت‌ها» در ولسوالی سوزمه قلعه این ولایت نیز خبر داده می‌گوید، با هماهنگی سایر نیروهای امنیتی و دفاعی مستقر در این ولایت برنامه‌هایی را روی دست دارند که تحرکات مخالفان مسلح دولت در نطفه خنثی می‌گردد.

این درحالیست که به‌گفته‌ی مقام‌های امنیتی در این ولایت هفته‌ی گذشته نیز مخالفان مسلح دولت بالای پوسته‎های امنیتی روستای «گورکاب» ولسوالی سوزمه قلعه این ولایت حمله‎ی تهاجمی کرده بودند که از اثر مقاومت نیروهای امنیتی و دفاعی مستقر در این ولسوالی عقب زده شده و تلفات سنگین نیز متحمل گردیده بودند.

 

خبرنگار: محمد یونس نعیمی 

خواندن 404 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 12 جوزا 1397 ساعت 11:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)