سفر۴ تن از مشاوران ارشد ریاست جمهوری کشور به ولایت سرپل 

سفر۴ تن از مشاوران ارشد ریاست جمهوری کشور به ولایت سرپل 

عصر دیروز ۴ تن از مشاوران ارشد ریاست جمهوری کشور وارد شهر سرپل گردیده و با نماینده گان مردم در شورای ولایتی، عالمان دین، متنفذین قومی، فعالان مدنی، زنان، جوانان، مسوولان رسانه‌ها و رهبری این ولایت نشست و ملاقات کردند.

محمد علم راسخ وزیر مشاور مقام عالی ریاست جمهوری کشور که در رأس این هیأت قرار دارد هدف سفر شان را در این ولایت بررسی اوضاع امنیتی، تأثیرات ناگوار احتمالی خشک‌سالی، مشکلات اجتماعی، چالش ها فراروی پروسۀ ثبت نام رای‌دهنده‌گان انتخابات پارلمانی و شوراهای ولسوالی‌ها عنوان کرده رفع این همه مشکلات را به وحدت و همدلی مردم وابسته دانسته و از اشتراک کنندگان این نشست خواست که مردم را به وحدت، همبستگی و هم پزیری تشویق و ترغیب نمایند.

عبدالملک عظیمی معاون وسرپرست مقام ولایت سرپل ضمن برشمردن مشکلات موجود در این ولایت از هیأت اعزامی ریاست جمهوری کشور خواست تا یافته‎های شان را به شخص رئیس‎جمور کشور انتقال دهند تا در رفع این همه مشکلات اقدام‎های جدی صورت گیرد.

قابل ذکر است که مولوی محمد عثمان سالک زاده مشاور رئیس جمهور کشور در امور دینی و مذهبی، پوهان محمد حُسین گُرزیوانی مشاور امور اجتماعی و پیغمبرقل دوغن مشاور در امور قومی ریاست جمهوری کشور نیز با آقای راسخ را در این سفر به ولایت سرپل آمدند.

 

خبرنگار: محمد یونس نعیمی 

خواندن 422 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)