جنرال قادری: جنگ ما با تروریسم جهانی است

جنرال قادری: جنگ ما با تروریسم جهانی است

سومین نشست هماهنگی میان سخنگویان و مسوولان مطبوعات، بخش‌های عقیدتی- سیاسی و عملیات های روانی قوماندانی‌های نیروهای مسلح مستقر در شمالشرق، به حمایت مرکز رسانه‌ای بیان شمال در فرقۀ ۲۰ پامیر برگزار گردید.

شیرشاه امیری مسوول مرکز رسانه‌ای بیان شمال گفت که این نشست به هدف آشنایی بیشترمسوولان این بخش‌ها با روش‌های اطلاع رسانی و عملیات‌های روانی راه اندازی گردیده است.
وی اطمنان داد که این مرکز با تولیدات خود در بخش رادیو، تلویزیون، چاپ مجله، اوراق تبلیغاتی، پوستر، بروشور و غیره، بخش‌های امورعامه نیروهای مسلح را حمایت می‌کنند.
 با این‌وصف جنرال نورالله قادری فرمانده فرقۀ ۲۰ پامیر گفت که جنگ نیروهای مسلح کشور در برابر تروریسم جهانی است و این پیام باید به مردم رسانیده شود که امروز افغان‌ها پایمال همان تروریسمی اند که دشمن جهان و بشریت است.
وی نقش اطلاع رسانی به مردم از حقانیت نبرد نیروهای مسلح کشور را مهم خوانده گفت که مردم باید بدانند که نیروهای مسلح شان در حمایت از آنان، آزادی‌ها و ارزش‌های جامعه شان قرار دارند.
همچنان در این نشست نتایج نظرسنجی که اخیراً از سوی مرکز رسانه‌ای بیان شمال انجام شده بود ارائه گردید که براساس آن میزان اعتماد و خوشبینی مردم ولایت‌ کندز، به توانمندی‌ها، دست آوردها و مؤثریت عملیات‌های نیروهای مسلح کشور افزایش یافته است.
با اینحال در این نشست به اشتراک کننده‌گان در بخش مدیریت عملیات‌های روانی و اطلاع رسانی از عملیات‌های نظامی آموزش‌های جدید ارائه گردید.
اشتراک کننده‌گان، این نشست را مهم و مؤثر خوانده تعهد کردند که آموخته‌هایشان را در عمل به کار می‌بندند.
در پایان خانم سندرا مشاور مرکز رسانه‌ای بیان شمال اطمینان داد که همکاری و حمایت آنان از این بخش‌ها ادامه می‌یابد.
در این نشست علاوه از فرمانده فرقۀ ۲۰ پامیر، مشاوران ماموریت حمایت قاطع نیز اشتراک کرده بودند.

 


خبرنگار: عنایت الله خلیق

خواندن 2485 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)