تدویر یک سیمینار  آموزشی در مرکز رسانه ای بیان شمال

تدویر یک سیمینار آموزشی در مرکز رسانه ای بیان شمال

صبح امروز یک سیمینار آموزشی به منظور ارتقای سطح توانمندی کارکنان بخش عملیات های معلوماتی قول اردوی ۲۰۹ شاهین در مرکز رسانه ای بیان شمال راه اندازی گردید.

مهمند کټوازی قوماندان قول اردوی ۲۰۹ شاهین در مراسم افتتاحیۀ این برنامۀ آموزشی، کار و فعالیت مرکز رسانه ای بیان شمال را در قسمت نشر و پخش دستاورد های نیروهای امنیتی به ویژه قول اردوی شاهین و تدویر برنامه های آموزشی به خاطر بلند رفتن سطح ظرفیت و توانمندی بخش های غیر محاربوی (عملیات های معلوماتی، امور عامه، عقیدتی وفرهنگی) مورد ستایش قرار داد.
وی همچنان مرکز رسانه ای بیان شمال را همکار نزدیک نیروهای دفاعی و امنیتی خوانده گفت که حمایت این مرکز در جریان عملیات های محاربوی خیلی ها مؤثر واقع شده است.
در عین حال شیرشاه امیری رئیس مرکز رسانه ای بیان شمال هدف از برگزاری این کنفرانس را تحکیم روابط میان جزوتام های خورد و بزرگ قول اردوی شاهین و افزایش سطح عملکرد این بخش عنوان کرده بر ادامۀ حمایت دوامدار این مرکز از نیروهای دفاعی و امنیتی به ویژه قول اردوی شاهین در بخش  تبلیغات تأکید ورزید.
قوماندان قول اردوی ۲۰۹ شاهین با تفویض لوح تقدیر به رئیس مرکز رسانه ای بیان شمال و همچنان اهدای تقدیرنامه به شمار از کارمندان این مرکز از کار و فعالیت آنها قدردانی کرد.
در این سیمینار که برای دو روز ادامه خواهد داشت ۱۷ تن از کارکنان بخش عملیات های معلوماتی اشتراک کرده اند که در آن طرز استفاده دستگاه سیار رادیو، آلۀ ضبط صدا و کامره از سوی استادان این مرکز آموزش داده خواهد شد.

 


خبرنگار: حامد نوابزاده
ویراستار: حفیظ الله حمیدی

خواندن 477 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 08 حمل 1396 ساعت 14:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)