تفاهم مقام‌های امنیتی شمال با طرح نو مجله‌ی محافظان ملی افغان

تفاهم مقام‌های امنیتی شمال با طرح نو مجله‌ی محافظان ملی افغان

مقام‌های ارشد امنیتی زون شمال با حضور در مرکز رسانه‌ای بیان شمال با طرح نو مجله‌ی «محافظان ملی افغان» موافقت کرده آن‌را امضاء کردند.

نشر و پخش طرح نو مجله‌ی محافظان ملی افغان طی مراسمی با اشتراک تورنجنرال ولی‎محمد احمدزی فرمانده قول اردوی۲۰۹ شاهین، تورنجنرال عبدالتواب راسخ رئیس امنیت ملی ولایت بلخ، پاسوال محمد اکرم سامح فرمانده پولیس ولایت بلخ، بریدجنرال عبدالجبار وفا فرمانده لوای اول عملیات‌های خاص شمال،  مسوولان مرکز تعلیمات ساتمنان پولیس ملی بلخ و آمریت کمیساری داخل خدمت پولیس در بلخ امضاء گردید.

شیرشاه امیری رئیس مرکز رسانه‌ای بیان شمال در صحبت هایش، هدف از طرح نو این مجله را بهبود کیفیت آن و نزدیک ساختن  مردم با نیروهای دفاعی وامنیتی عنوان کرد.

وی افزود، مرکز رسانه‌ای بیان شمال در حمایت از فعالیت‌های رسانه‌ای نیروهای دفاعی و امنیتی قرار داشته واین مرکز متعهد است تا این نیروها را دراین راستا، همکاری کند.

از سوی هم تورنجنرال ولی‎محمد احمدزی فرمانده قول اردوی ۲۰۹ شاهین فعالیت‌های این مرکز را در حمایت از نیروهای امنیتی مورد ستایش قرار داده گفت، طرح نو مجله‌ی محافظان ملی افغان  که انعکاس دهنده‌ی فعالیت‌های نیروهای دفاعی وامنیتی زون شمال کشور است،  در راستای مورال دهی برای نیروهای امنیتی اثرگذار واقع خواهد شد و آنان را امیدوار به پیروزی می‌سازد.

درعین حال تورنجنرال عبدالتواب راسخ رئیس امنیت ملی ولایت بلخ، مورال و انگیزه را به هر منسوب امنیتی یک شرط اساسی در میدان‌های نبرد عنوان کرده بیان داشت، دراین راستا مرکز رسانه‌ای بیان شمال گام‌های مؤثر را با استفاده از امکانات دست داشته برداشته است.

 پاسوال محمداکرم سامح فرمانده پولیس ولایت بلخ گفت، تولیدات رسانه‌ای بیان شمال اعم از چاپی، صوتی، تصویری و دیگربخش‌های این مرکز، نیروهای پولیس را تقویت می‌بخشد و صدای قلب سرباز را به گوش مردم می‌رساند. 

مجله مشترک محافظان ملی افغان برای نخستین بار در جدی سال ۱۳۹۲چاپ و به  دسترس مردم قرار گرفت و تاثیرگذار ترین مجله در زون  شمال کشوراست که با تیراژ بلند چاپ می‌شود و انعکاس دهنده‌ی فعالیت‌های نیروهای دفاعی وامنیتی افغان است.

قرار است این مجله با طرح نو در اواخر ماه جدی سال روان به چاپ برسد که در برگیرنده‌ی موضوعات مختلف مربوط به نیروهای دفاعی و امنیتی افغان درشمال کشور است.

 

خبرنگار: حامد نوابزاده

 

خواندن 278 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)