برگزاری کنفرانس علمی طبی در شفاخانه یکصد بستر طبی ساحوی زون شمال 

برگزاری کنفرانس علمی طبی در شفاخانه یکصد بستر طبی ساحوی زون شمال 

پانزدهمین دور کنفرانس علمی زیر نام رهبریت صحی در شفاخانه‌ی یک‌صد بستر طبی ساحوی زون شمال در مقر قول اردوی ۲۰۹ شاهین صبح روز گذشته برگزار شد.

برید جنرال حسین گل پاک‌نهاد، قوماندان شفاخانه‌‍‌ی یک‌صد بستر طبی زون شمال در صحبت هایش هدف از راه اندازی این کنفرانس را ارتقای سطح ظرفیت داکتران جوان، هماهنگی میان بخش های صحی نظامی و ملکی و برسی مشکلات و دریافت را حل عنوان کرد.

از سوی هم برید جنرال آدم خان متین معاون قول اردوی شاهین که در این کنفرانس حضور داشت، از تلاش و فعالیت کارکنان صحی از بهر تداوی و معالجه مریضان و مجروحین نیروهای دفاعی و امنیتی تقدیر کرد و راه اندازی همچو کنفرانس های علمی را مفید خواند.

تورنجنرال عبدالرزاق ساووش، قوماندان صحیه ستر درستیز دفاع ملی که برای شرکت دراین کنفرانس به قول اردوی شاهین آمده نیز بر مجهز بودن بخش ها صحی نظامی تاکید کرده افزود، کارکنان صحی با توانمندی ها و وسایل طبی معیاری که در دسترس دارند توانسته اند در سطح منطقه خدمات صحی خوبی را ارایه نمایند.

قابل یاد آوری است که این کنفرانس ها سال دوبار برای یک روز با حضور مسوولان شفاخانه های نظامی و ملکی و کارکنان صحی بخش های امنیتی زون شمال و شمال شرق کشور برگزار می‌گردد.

 

خبرنگار: حامد نوابزاده 

خواندن 230 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)