کمپاین آگاهی‌دهی از اشیای مشکوک و آتش‌سوزی در بلخ 

کمپاین آگاهی‌دهی از اشیای مشکوک و آتش‌سوزی در بلخ 

پولیس بلخ به همکاری مرکز رسانه‌ای بیان شمال بسته‌های کمپاین آگاهی‌دهی از اشیای مشکوک مانند خطرات ماین و جلوگیری از آتش سوزی را در چهار مکتب ولایت بلخ توزیع گرد.

شیر جان درانی سخنگوی پولیس بلخ امروز در جریان توزیع بسته‎های آگاهی‎دهی در مکتب سلطان غیاث‎الدین گفت برای اینکه دانش آموزان مکاتب از اشیا مشکوک باخبر باشند و زمانیکه با آن روبرو می‎شوند بتوانند پولیس را در جریان بگذارند بسته‎های آگاهی‎دهی توزیع نمودند که در این بسته‎ها تصاویر اشیای مشکوک، شماره تماس ۱۱۹ پولیس و شماره تماس ۱۰۱ آتش‌نشانی بلخ موجود است که متعلیمین از این طریق بتوانند هم جان خود را محافظت نمایند و هم به پولیس همکاری کرده باشند.

او بیان داشت که در برنامه اول شان چهار مکتب، سلطان غیاث الدین، ستاره، علی چوبان و مکتب یلمرب را زیر پوشش گرفتند و بسته‎های آگاهی‎دهی را توزیع نمودند و در برنامه بعدی شان مکاتب دیگر این ولایت را نیز تحت پوشش قرار می‎دهند.

از سوی هم شرف الدین اکبری مدیر عمومی اطفایه بلخ خواهان همکاری مردم شده و گفت که هنگام آتش سوزی مردم میتواند از طریق شماره تماس ۱۰۱ اطفایه را باخبر سازند و به زود ترین فرصت جلو آتش سوزی گرفته شود. 

این در حالیست که متعلیمن مکاتب از این کمپاین استقبال نموده و گفتند حال از همه اشیای مشکوک باخبر شدند و پس از این با پولیس همکار می‌باشند و با روبرو شدن اشیای مشکوک پولیس را در جریان می‌گذارند.

 

خبرنگار:مهناز موزون 

خواندن 302 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)