پایان یک دوره آموزشی در قول اردو ۲۰۹ شاهین

پایان یک دوره آموزشی در قول اردو ۲۰۹ شاهین

به تعداد ۸۲ تن از منسوبان نیروهای دفاعی وامنیتی پس از آموزش‌های شش ماهۀ از مکتب انجنیری اردوی ملی مقیم در کمپ شاهین امروز سند فراغت به دست آوردند.

ازین دورۀ آموزشی ۷۱ تن از منسوبان اردوی ملی و۱۱ تن از منسوبین پولیس ملی فارغ شدند و رهسپار قطعات وجزوتام‌های مربوطه‌شان شدند.
دگروال رحیم داد فرمانده کورس خنثی‌سازی ماین و مواد منفلق ناشده مکتب انجنیری به بیان شمال گفت، اشتراک کننده‌گان این دورۀ آموزشی نحوۀ خنثی‌سازی ماین، مواد منفلق ناشده ومواد تعبیۀ شده انفجاری را از سوی آموزگاران با تجربۀ آموزش دیدند.
نام‌برده بر توانمند شدن آنان تآکید ورزیده گفت، با رفتن‌شان به قطعات وجزوتام‌های مربوطه  از واقعات دلخراش انفجار ماین جلوگیری بعمل خواهد آمد.
برید جنرال حیات‌الله آقتاش، رئیس ارکان قوماندانی واحد تعلیم وتربیۀ ستردرستیز وزارت دفاع ملی که درمراسم فراغت حضور داشت، فراغت این تعداد از جوانان را ازمکتب انجنیری دستآورد بزرگ خواند و از آنان خواست، تا در نجات جان همسنگران و افراد ملکی از هیچ نوع فداکاری دریغ نورزند.
براساس گفته های مسؤلین مکتب انجنیری این ۴۲ دورۀ است که از کورس خنثی سازی ماین و مواد منفلق ناشده ازین مکتب فارغ می‌گردند.

 

خبرنگار : حامد نوابزاده

خواندن 306 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)