کشته شدن یک سارق مشهور در بغلان 

کشته شدن یک سارق مشهور در بغلان 

سخنگوی فرماندهی پولیس ولایت بغلان می‌گوید که یک تن از دزدان مشهور در ولسوالی بغلان مرکزی  که دست به سرقت‌های مسلحانه می‌زد شام دیروز  از سوی  امر کشف کندک دوم لوای دوم فرقه ۲۰ پامیر ولایت بدخشان  کشته شد .

ذبیح الله شجاع به بیان شمال گفت که تورن مسعود امر کشف لوای دوم  پامیر بدخشان  که با چند تن از مسافران سوار یک  عراده واسطه  تکسی از کابل به صوب کندز در حرکت بود در ساحه پلچک شیر صمدخان در شهر کهنه بغلان مرکزی با گروهی از دزدان بر می‌خورد که سارقان پس از توقف واسطه دست به اذیت و آزار مسافرین می‌زدند.

وی افزود که امر کشف لوای کندک دوم فرقه ۲۰ پامیر بدخشان به  خاطر دفاع از خود و مسافران همراه‌اش با استفاده از تفنگچه خویش یک تن از دزدان مشهور را به‌نام قلیچ آغا از پا در آورده و جسد این سارق به شفاخانۀ ولایتی انتقال داده شده است.

آقای شجاع افزود در این رویداد به مسافران و امر کشف لوای دوم  فرقه ۲۰ پامیر آسیب نرسیده و متباقی دزدان با آمدن پولیس از ساحه  فرار کردند.

این درحالیست که در شاهراه بغلان  کندز بر علاوه  حملات چریکی مخالفان دولت بعضی اوقات سارقان نیز دست به اذیت مسافران می‌زنند که اکثر آنان از سوی نظامیان افغان کشته زخمی و بازداشت می‌شوند.

خواندن 305 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)