تدابیر امنیتی سال نو در بدخشان روی دست گرفته شده است

تدابیر امنیتی سال نو در بدخشان روی دست گرفته شده است

مسوولان در فرماندهی پولیس بدخشان از اتخاذ تدابیر امنیتی برای تامین امنیت روزهای سال نو خبر می‌دهند و می‌گویند که از تمام امکانات برای تحقق این پلان استفاده می‌کنند.

سمونمل محمد طارق ضیاپور، آمر امنیت و سرپرست فرماندهی پولیس بدخشان می‌گوید که تدابیر مشخصی را برای تامین امنیت سال نو روی دست گرفته اند و این پلان به تمام جزوتام‌های پولیس توزیع شده است و تمام ماموران پولیس برای تحقق پلان تامین امنیت سال نو در سراسر بدخشان به کار توظیف خواهند شد.

آقای ضیاپورمی‌گوید، که تمام تفریحگاه‌ها و محلات تجمع مردم از طریق پلان تامین امنیت سال نو، تحت پوشش قرار می‌گیرند تا مردم بتوانند سال نو را در فضای امن و آرام سپری کنند و مشکلات امنیتی در این ساحات به مردم مشکل ایجاد نکند.

آمر امنیت فرماندهی پولیس بدخشان همچنان می‌افزاید که  در مسیر شاهراه ها قطعات شاهراه مستقر هستند و مردم می‌توانند در شاهراه به آرامی رفت و آمد کنند و همچنان پولیس ترافیک هم برای ایجاد سهولت به مردم مطابق پلانی که از سوی فرماندهی پولیس برای شان داده می‌شود، در خدمت مردم خواهند بود.

آمر امنیت قوماندانی امنیه بدخشان می گوید که در کنار سایر نیروها یک گارنیزیون شهری که قبلا در مرکز بدخشان فعال شده است، فعالیت خود را برای تامین امنیت بهتر سال نو تشدید می‌بخشد.

مسوولان امنیتی از مردم هم انتظار دارند که با نیروهای پولیس برای تامین امنیت بهتر سال نو همکاری کنند تا این نیروها به حمایت همه جانبه‌ی مردم بتوانند، امنیت سال نو را به درستی تامین نمایند.

 

خبرنگار: محمدشریف شایق 

 

خواندن 127 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 حوت 1397 ساعت 14:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)