چاپ کردن این صفحه
نشست مشورتی بزرگان فیض آباد با قوماندان امنیه بدخشان برگزار شد

نشست مشورتی بزرگان فیض آباد با قوماندان امنیه بدخشان برگزار شد

بزرگان و متنفذین نواحی مختلف مرکز بدخشان در نشستی با فرمانده پولیس این ولایت نظرات شان را برای تامین امنیت مرکز بدخشان با او شریک کردند.

بزرگان نواحی مرکز بدخشان در سخنانی که در این نشست مذکور ابراز کردند، وجود افراد مسلح غیر مسوول، وسایط شیشه سیاه، سرقت اموال مردم و معتادان مواد مخدر ابراز نگرانی کردند.

یکی از متفذین مرکز بدخشان گفت که باید بزرگان نواحی مرکز بدخشان تعهد بسپارند که برای رهایی مجرمین و متخلفین به نهادهای دولتی مراجعه نکنند.

حضور طالبان در مناطق نزدیک به مرکز بدخشان و رفت و آمد آن ها به داخل شهر از نگرانی دیگر بزرگان مرکز بدخشان بود که با فرمانده پولیس بدخشان در میان گذاشته شد و از او خواسته شد که در این راستا برنامه های موثری را به اجرا بگذارد.

امر الدین پیمان از متنفذین ناحیه چهارم شهر فیض اباد گفت که ایجاد پاسگاه امنیتی، افراز کمین و افزایش گزمه های پولیس می تواند به مشکل نقطه پایان بگذارد.

سمونوال سید عباس سادات، فرمانده پولیس بدخشان گفت که تلاش های گسترده ای را برای رفع دشواری های موجود در مرکز بدخشان روی دست گرفته است.

فرمانده پولیس بدخشان همچنان گفت که در حال بررسی دشواری امنیتی بدخشان است و طرح های را برای رفع برخی از این دشواری ها به وزارت داخله فرستاده است و با منظور شدن آن بخشی از دشواری ها مرفوع خواهد شد.

 

خبرنگار: محمدشریف شایق 

خواندن 358 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)