یک گارنیزیون امنیتی در مرکز بدخشان به فعالیت آغاز کرد

یک گارنیزیون امنیتی در مرکز بدخشان به فعالیت آغاز کرد

یک گارنیزیون مشترک امنیتی برای تامین امنیت مرکز بدخشان در شهر فیض اباد مرکز ولایت بدخشان به فعالیت آغاز کرد.

ثناالله روحانی، سخن‌گوی پولیس بدخشان می‌گوید که این گارنیزیون امنیتی که نیروهای پولیس، اردوی ملی و امنیت ملی در سهم دارند، برای جمع آوری سلاح های غیر قانونی از نزد افراد غیر مسوول و پاک نمودن وسایط از وجود شیشه های دودی ایجاد شده است.

سخن‌گوی پولیس بدخشان می‌گوید که فرمانده پولیس بدخشان با برداشتن شیشه فیلمی از موتر خودش کار این گارنیزیون را افتتاح کرده است.

آقای روحانی می‌گوید که نیروهای شامل این قطعه امنیتی روزانه در ساحات مختلف شهر فیض آباد مرکز ولایت بدخشان ایست های بازرسی ایجاد می‌کنند و شیشه های فیلمی وسایط را پاک کاری خواهند کرد.

سخن‌گوی پولیس بدخشان می‌گوید که جمع آوری سلاح های غیر قانونی که توسط افراد غیر مسوول در شهر حمل می شوند، توسط این گارنیزیون امنیتی جمع آوری خواهد شد.

مردم در مرکز بدخشان از ایجاد این قطعه امنیت استقبال می‌کنند اما می‌گویند که در یک سال پسین این چندین بار است که گارنیزیون های به این هدف ایجاد می شود، اما پس از مدتی دوباره غیر فعال می‌شود.

مردم انتظار دارند که این گارنیزیون بتواند، قانون را بالای همه به صورت یکسان تطبیق کند و تمام وسایط از وجود شیشه های دودی پاک سازی شوند.

 

خبرنگار: محمدشریف شایق

خواندن 308 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)