شورای ولایتی بدخشان از جریان کار بند برق شورابک رضایت نشان داد 

شورای ولایتی بدخشان از جریان کار بند برق شورابک رضایت نشان داد 

اعضای شورای ولایتی بدخشان ضمن ابراز رضایت از جریان کار پروژه بندبرق شورابک و همچنان از تامین امنیت این پروژه اطمینان دادند.

اعضای شورای ولایتی بدخشان با اهدای تقدیرنامه به مسوولان شرکت تطبیق کننده و نظارت کنندگان آلمانی این پروژه به تسریع روند کار این پروژه تاکید کردند.

داکتر احمد بشیر صمیم، رییس شورای ولایتی بدخشان گفت که اتفاقات امنیتی اخیر در نزدیکی محل تطبیق پروژه بند برق شورابک هیچ تاثیری بر روند کار این پروژه ندارد و نیروهای امنیتی متعهد به تامین امنیت این پروژه هستند.

رییس شورای ولایتی بدخشان گفت که در مورد تامین امنیت این پروژه سه جلسه با نهادهای امنیتی برگزار کرده اند و اطمینان حاصل شده است که نیروهای امنیتی به تامین امنیت این پروژه تعهد سپرده اند.

رییس شورای ولایتی بدخشان گفت که در حال حاضر نبود برق در شهر فیض اباد از نیازمندهای اساسی مردم است و همه مردم چشم به راه اند تا بند برق شورابک به خانه های آن ها روشنی بیاورد.

در همین حال استیف جان کلیندر، مدیر پروژه فیشنر کشور که از جریان کار این پروژه نظارت میکند، می گوید که کار پروژه بند برق تا حالا بدون هیچ مشکل تخینکی ادامه یافته است و مطابق معیاری تذکر یافته در قرار داد این پروژه تطبیق شده است.

بند برق شورابک در مرکز بدخشان به هزینه بیشتراز ۴۳ میلیون یورو، به حمایت مالی کشور آلمان احداث می شود و تا حالا ۳۱ در صد کار این پروژه پیشرفته است و مسوولان می گویند که قرار است تا ماه اپریل سال ۲۰۲۰ این پروژه تکمیل شود.

 

خبرنگار: محمد شریف شایق 

خواندن 369 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)